Ласкаво просимо!

roll up web Проект ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» стартував у жовтні 2015 року. Мета Проекту полягає у наданні підтримки Міністерству екології та природних ресурсів та іншим установам, відповідальним за виконання екологічних вимог, передбачених Главою 6 («Навколишнє середовище») Угоди про асоціацію. Діяльність Проекту буде зосереджена у трьох напрямках: горизонтальні питання, управління водними та природними ресурсами. Окрім надання правової допомоги Мінприроди у розробці законів та підзаконних актів, Проект працюватиме над підвищенням інституційної спроможності Міністерства та інших зацікавлених сторін, а також обізнаності громадськості.

Велика кількість зацікавлених осіб залучається до діяльності Проекту. Ми застосовуємо різноманітні механізми співпраці з ними. При цьому наша мета не обмежується налагодженням відкритого діалогу з основними зацікавленими сторонами. Ми прагнемо інформувати набагато ширшу аудиторію щодо планування та виконання вимог ЄС у сфері охорони довкілля у державах-членах ЄС та в Україні, щодо нашої діяльності та досягнутих результатів. Наш веб-сайт є одним із засобів пошуку експертів, які допомагатимуть нам у реалізації Проекту.

Від сьогодні ми оприлюднюватимемо актуальну інформацію про діяльність Проекту. Ми будемо вдячні відвідувачам цього сайту за відгуки про нашу діяльність та будь-які пропозиції.

Догори