intro 21811–12 вересня 2018 року в приміщенні Міністерства екології та природних ресурсів України відбувся семінар «Оцінка статусу збереження видів фауни і флори та типів природних оселищ  відповідно до вимог Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі».

intro 209За підтримки проекту ЄС APENA 7 липня 2018 р. на території природного заповідника «Древлянський», що на Житомирщині, відбувся Міжнародний семінар «Новітні підходи у збереженні видів флори і фауни та типів природних оселищ, важливих для Європи, в Поліському регіоні».

intro 2025–7 червня 2018 року, у НПП «Меотида» відбувся семінар «Імплементація вимог Директив ЄС у сфері збереження природи».

intro 19515–17 травня 2018 року в селі Мигія Миколаївської області на базі Національного природного парку «Бузький Гард» відбувся семінар «Імплементація Оселищної директиви Європейського Союзу: оселища та флора», організований Мінприроди за підтримки проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».

intro 1923-4 травня у приміщенні Мінприроди відбувся семінар «Імплементація Пташиної директиви Європейського Союзу та Смарагдова мережа для охорони птахів в Україні».

intro 17512 березня о 13:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбувся брифінг на тему «Без віз і кордонів: як захистити дику природу в Україні відповідно до стандартів ЄС?», в якому взяли участь:

intro 1484–6 жовтня в с. Світязь, Шацького району, Волинської області відбувся семінар  «Імплементація оселищної директиви». 

intro 1318 липня 2017 року  на території Пирятинського національного природного парку, що на Полтавщині, відбулася природоохоронна акція «Найменші – найбільш вразливі у природі». Акція  була приурочена до Дня працівника природно-заповідної справи  та пройшла  за сприяння проекту Європейського Союзу «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього природного середовища» (APENA project).

intro 12921–23 червня 2017 року у м. Золочів Львівської обл. на біза НПП "Північне Поділля" пройшов семінар "Імплементація оселищної директиви: оселища та рослини".

intro 1177–9 червня 2017 року в с. Синевирська Поляна відбувся семінар на тему «Впровадження вимог директив ЄС у галузі охорони природи».

Догори